Yhteystiedot

Hallitus
 

Anu Komulainen       Puheenjohtajapuheenjohtaja@cheerstars.fi 
Johanna Kaunisto       Varapuheenjohtajavarapuheenjohtaja@cheerstars.fi
Sanna Rönkkö       Sihteerisihteeri@cheerstars.fi
Siiri Hoffren       Harrastajatoimikuntavastaava harrastajatoimikunta@cheerstars.fi
Nea Manninen       Huippu – urheiluvastaava  
Saara Walden       Kehittämistyöryhmävastaava 
Terhi Rinkinen       Rahastonhoitajarahastonhoitaja@cheerstars.fi
Janita Sikanen       Matkavastaavamatkavastaava@cheerstars.fi
Sirpa Reinikainen       Varuste- ja seuravaatevastaava 

 

 

Valmennuspäälliköt ja työntekijät

Fanni Ahlberg      Cheerleadingin valmennuspäällikkö0447093684cheervalmennuspaallikko@cheerstars.fi
Tiina-Mari Asikainen      Cheertanssin valmennuspäällikkö0447290342tiinamari@cheerstars.fi
Jasmin Miettinen           Seuratyöntekijä  (laskutus)               0447291871jasmin@cheerstars.fi    

 

Työryhmät ja toimikunnat

Saara Walden, Nea ManninenKehittämistyöryhmä

Siiri Hoffren, Janita Sikanen

Johanna Kaunisto

Harrastajatoimikunta

SMK20-vastaava